All in one
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uspomene ne blede

2 posters

Ići dole

Uspomene ne blede Empty Uspomene ne blede

Počalji od pleasure♥ Sub Jun 02, 2012 12:44 pm


Kazu da onaj ko ne rizikuje,taj ne dobija,a ja,ja sam neko ko zivi od rizika,pulsirajuceg adrenalina i ljubavi.
Volela bih da mogu da se pretvorim u vazduh koji dises,jer bih ti tad bila najbliza,vazduh koji se uvija oko svakog dela tvoga tela,tvoje duse,tvog srca...Volela bih da mogu samo jednom,ili mozda vise puta,da ti kazem da..hmm,ne mogu,ne smem ni da se usudim da izgovorim to - NE SMEM. Ovo nije izjava neke ljubavi,ona ne sme da postoji,to ne sme da se ostvari.
Svaka pomisao na tebe,na tvoje pokrete,na misli,one najdublje i reci neizgovorene ubrzavaju mi ritam srca koji mi baca mrezu na pamet i razum.Ne nisam se upecala na tvoju pojavu samo..osecam potrebu da budem blizu tebe u svakoj sekundi.Zelim te pored sebe jer uzivam u svemu sto je vezano za tvoje ime.. Ne volim te i ne zelim da te volim jer sam dosla na pravo mestu u pogresno vreme,vreme koje ne moze da se vrati unazad..
Ti..moja pojavo tajna i slatka,neuhvatljiva i tiha..dozvoli mi da budem pored tebe kao vazduh koji dises.Dozvoli mi da ti pokazem moj omiljeni lik iz crtaca koji me vodi u najdublju fantaziju mog uma. U mojoj glavi postoji jedan svet,jedno vreme koje stoji u mestu,jedna zelja koja raste sve vise i vise,jedni snovi koji cekaju da se ostvare.Postoji svet u kome je dozvoljeno prisustvo samo dvoje ljudi,samo dvoje ljudi...


Tu sam stala,nisam znala sta dalje da pisem...xD haha Laugh nadam se da vam se svidjaa
pleasure♥
pleasure♥
Admin

Broj poruka : 154
Datum upisa : 30.04.2012
Godina : 26

http://girlgirlgirlcorner.bestofforum.com

Nazad na vrh Ići dole

Uspomene ne blede Empty Re: Uspomene ne blede

Počalji od Lea-Nikki Biersack Ned Jun 17, 2012 2:32 am

Wow,super je Big Grin
Lea-Nikki Biersack
Lea-Nikki Biersack
Candy girl
Candy girl

Broj poruka : 114
Datum upisa : 01.05.2012
Godina : 25
Lokacija : Negdje u svijetu :)

https://www.facebook.com/BVBArmyBalkan

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu